Kadın Büyük Beden Tayt Modelleri

Taytlar, bacakların estetiğidir! Birbirinden farklı modelleri ve tarzı ile hem toplayıcı etki gösteren hem de oluşturacağınız kombinlere rahat bir dokunuş yapmanızı sağlayacak Mia Butik büyük beden tayt modelleri sizlerle buluşuyor. Farklı renk ve modellerdeki seçeneklerimiz ile spor ya da şık kombinlerinizi en rahat tamamlayıcı tayt ürünlerimiz olacak.Parlak ya da mat seçenekleri ile dilediğiniz görünümü yakalayacağınız taytları dilerseniz evde dilerseniz de dışarıda rahatlıkla giyebilirsiniz. Taytların normal çizgisini aşarak şık taytlar üretimi de yapan butiğimiz ile her yere rahatlığı taşıyın.

Büyük Beden Tayt Modelleri
Tarzınızı her alanda yansıtmanızı sağlayacak tayt modellerimiz 34 bedenden 52 bedene kadar her kadın için üretiliyor. Hem toparlayıcı hem de sıkılaştırıcı özelliğe sahip taytlarımız vücudunuzdaki oransızlıkları eşitler ve çok daha şık bir görünüm oluşmasını sağlar. Parlak, mat ve şeritli modelleri ile de oluşturmak istediğiniz kombine en uygun taytı tercih edebilirsiniz.
Bir taytın olabileceği sınırları aşarak rahatlık ve şıklığı bir araya getirdik. Spor kombinlerinizin yanında günlük kombinlerinizde rahat bir pantolonu andıracak taytlarımızı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz topuklu ayakkabı ile tercih edebileceğiniz büyük beden tayt modellerimizde tek kilit sizin nasıl görünmek istediğinizdir.
Toparlayıcı ve Rahat Büyük Beden Taytlar
Mia Butik ile sizlere sunulan taytların en büyük avantajı kendisinden bir toparlayıcı korseye sahip olmasıdır. Tayt özel kumaştan üretildiği için ayak bileğinizden göğsünüze kadar sıkılaştırma etkisi yapar ve olduğunuzdan daha ince görünmeniz sağlanır. Böylece diğer kombinleyeceğiniz unsurlar ile bütünlük sağlar ve kendinizi çok daha şık hissedersiniz.
Belinizin, bacaklarınızın ve kalçanızın çok daha dik aynı zamanda sıkı görünmesini sağlayacak büyük beden tayt ile sınırlarınızı aşarak dilediğiniz gibi giyinmenin keyfine varabilirsiniz. Vücudunuzda görünmesini istemeyeceğiniz bölümleri düzenleyerek kendinizi çok daha rahat hissedersiniz.
Büyük Beden Tayt Nasıl Kombinlenir?
Taytların kullanımında en önemli husus taytların nasıl kombinleneceğidir. Tayt modellerimiz ile spor kombinlerin yanında şık kombinler de oluşturabilirsiniz. Hem rahatlığınızı hem de şıklığınızı önemsiyorsanız bu kombinler sizin için kurtarıcı nitelikte olacak.
•    Spor kombin: Parlak ya da mat bir tayt ile tercih edeceğiniz tshirt spor kombininizin temelini oluşturacaktır. Kombininizde tercih edeceğiniz ayakkabı spor ayakkabı modellerinden yana olmalıdır.
•    Şık kombin: Şık kombinlerin tayt ile oluşturulması için gerçekleştireceğiniz birkaç küçük dokunuş yeterli olacaktır. İlk olarak büyük beden tayt ile üzerinize mevsime göre büyük beden bluz ya da büyük beden kazak tercih etmelisiniz. Bunun ardından tercih edeceğiniz tayt modeli ile topuklu bir ayakkabı giymelisiniz. Çanta seçiminiz ise omuz çantalarından yana olmalıdır.
•    Günlük kombin: Bu iki kombin türünün dışında günlük olarak tercih edebileceğiniz bir kombin oluşturmak isterseniz taytınızın üzerine yine mevsime uygun kazak ya da bluz giymelisiniz. Altına giyeceğiniz klasik ya da spor ayakkabı ile günlük kombininizi tamamlayabilirsiniz.
Her Sezona Damgasını Vuran Büyük Beden Taytlar
Taytlar yaz ya da kış fark etmeden her sezon tercih edilen ürünlerden biridir. Modern dokunuşlar ile yeniliği benimsediğimiz tayt modellerimiz önümüzdeki sezonun da en sevilen kıyafetleri arasında yer alacak. Değişik renkler, kaliteli kumaş yapısı ve göz alıcı desenleri ile oluşturduğumuz bu ürünler her kombinin her mevsimde ışıldamasını sağlayacak.
Size en uygun toplayıcı özellikli şık büyük beden tayt alarak istediğiniz bir kombini oluşturmak istiyorsanız Mia Butik önünüzdeki tüm engelleri kaldırıyor. Beğendiğiniz tayt modelini anında satın alarak ulaşmak istediğiniz görünüme kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı